Fotogaléria z hokejového zápasu Banská Bystrica – Zvolen

V krátkom čase sa uskutočnilo ďalšie hokejové stredoslovenské derby medzi Banskou Bystricou a Zvolenom. Špecifikom bolo, že sa hralo na zimnom štadióne v Brezne, keďže banskobystrický štadión prechádza rekonštrukciou. Hlavným momentom zápasu bolo vyprázdnenie sektoru hostí. Usporiadatelia sa k tomu odhodlali hneď na úvod zápasu, kedy na ľadovej ploche pristálo niekoľko papierikov. Hostia tak sledovali zápas v neďalekej krčme.

Foto: Ivan Golembiovský/ultras.sk

Foto: Marek Gubančok

Pridaj komentár

komentárov 11

 1. xy73 píše:

  /www.youtube.com/watch?v=4SnuU9EDwGA&feature=youtu.be

 2. :) píše:

  To je tá istá sbs čo robila v bb na zápase s Nitrou. Najprv veľké robenice a keď ich Nitra napadla tak tam všetko nechali ušli a neskôr sa vyjadrovali že za taký peniaz sa nenechajú dobiť. Ale jak vidia normalov alebo menší počet tak zas ramená narástli je

 3. občan píše:

  neni ten fesak s kamerou v okuliaroch Kalisky ? 😀

 4. AGM píše:

  derby 🙂

 5. BBFan píše:

  Bol som tam a keď som sa dozvedel že Zvolenčanov vyhodili kvôli papierkom tak som sa mal chuť smiať… Proste debilita SBS-ky dojebať chalanom zápas takto škoda.. SBS jebal pes!!!
  Pozdrav z Bystrice

 6. RATAN píše:

  Kurva bryndza to ste sa nechali vypratat bez jednej rany.
  Trapkovia

  • DALAJLAMA píše:

   nie som zo Zv ale milujem chytrolinov ako ty co toto pisu ….ty sam by si ani nadavku na toho usporiadatela nepovedal kdezto este mu dal ranu na nete vie byt rambo kazdy + za tie paragrafy atd to nestoji

  • RATAN píše:

   dalajlama nie som žiadny rambo ale ked uz niekde idem tak si nenecham srat na hlavu. A urcite nie od tychto nafucanych jebov. Ja narazam na to ze ked prides do zvolena na hokej tak pol stadiona ma kukly na hlavach.

  • LP píše:

   RATAN: Posledný koment milión bodov!

  • uber píše:

   som z zv chodim na hokej fandim ale priznam sa ze to s tymi kuklami bolo dobre!

 7. fanusik píše:

  Toto je uz komedia. Za taketo kokotiny vyhadzovat fanklub zo sektoru ??!! HANBA !!! Zbytocne takto pokazia derby kokoti ktori dali prikaz na vyprazdnenie sektoru hosti. FUJ FUJ FUJ !