Fotogaléria z hokejového zápasu Zvolen-Nitra

Počas víkendu odštartoval nový ročník hokejovej Extraligy a v prvom kole na seba narazili dva tábory, ktorých konfrontácia zvykla priniesť vzruch na tribúnach. Atmosféra vo Zvolene bola aj tentoraz dobrá a nechýbalo ani pyro. Ako to vyzeralo si môžete pozrieť vo fotogalérii.

Pohľad Zvolena: “Po prestávke sme sa stretli dobre nabudení s chuťou fandiť. Pár minút pred zápasom sa pod strechou nášho zimáku vyvesovali dve vlajky. Jedna “Ladislav Čierny”, ktorý zavŕšil aktívnu kariéru ziskom zlata za Zvolen a druhá “HKM Zvolen majster 2013/2014”. Cez hymnu bolo v horných radoch kotla odpálené menšie pyro. Na začiatku sme párkrát pozdravili Nitranov. Support cez prvú tretinu kvalitný na oboch stranách, no v druhej tretine to bolo viac-menej slabšie. Cez poslednú sme už niektorí mleli z posledného, lenže krátko po skončení druhej prestávky sa začal páliť jeden nitriansky šal – všetko to ale prerušil sbs-kar. To nás ešte nenabudilo tak, ako prvý gól v sieti Nitry v 45. minúte. Od vtedy náš support naberal na kvalite, naopak Nitru bolo čím ďalej tým menej počuť. V 55. minúte po strelení druhého gólu pokrikom “A ste v …” začíname oslavovať. Po záverečnej ďakovačke s hráčmi odchádzame s boľavými hrdlami, ale a s dobrým pocitom.”

Foto: Ivan Golembiovský/ultras.sk

Pridaj komentár

komentáre 3

  1. bryndziarska žobrač píše:

    kokotko z megafonom teba chcem uz dlho vychytať.ty si myslíš ze si velký šéf,však?máš rád nožík v krku? ked raz vsetci bastardi v tej riti zvolenskej skapete,normálne bude pekný deň.howgh