FOTO+VIDEO: V Slovenskom pohári živo, vycestovala Dunajská, Spartak aj Inter

Po reprezentačnej pauze nastúpili na trávniky aj ligoví futbalisti v rámci 4. kola Slovenského pohára. Fanúšikovia nelenili a na hneď na niekoľkých zápasoch bolo napriek pracovnému dňu zaujímavé diania na tribúnach.

V utorok cestovala Dunajská Streda do neďalekých Nových Zámkov. “Vycestovalo nás asi 200. Celý zápas vládla dobrá atmosféra, povzbudzovalo sa celý zápas. Mali sme jeden transparent na počesť jedného nášho najdôležitejšieho člena fan klubu Rolanda, ktorý bol po zápase DAC-Slovan potrestaný zákazom návštev športových podujatí na 18 mesiacov a pokutou 300 eur. Za hanebné pokriky na adresu policajtov, on to vzal za všetkých fans na seba. Na fotkách vidno aj to, že aké sú kamarátske väzby medzi hráčmi a fans,” okomentoval zápas jeden z fanúšikov DAC.

Foto: Szimona Vojtik

V stredu mali sviatok Zvolenčania, ktorých klub hráva II. ligu Východ. MFK Lokomotíva Zvolen nastúpila proti lídrovi Fortuna ligy z Trenčína. Domáci sa na tento zápas zodpovedne pripravili, celý zápas hnali svojich dopredu, nechýbalo choreo ani pyro na záver zápasu. Napriek prehre domáceho celku nasledovala po zápase ďakovačka s hráčmi. Trenčania v strede týždňa nevycestovali na tento zápas.

Foto: Ivan Golembiovský/ultras.sk

Video z fandenia zvolenskej skupiny Persona Non Grata:

[youtube 6ktKyau57mc 640 380]

Na stredné Slovensko však vycestovala skupina priaznivcov Interu Bratislava pôsobiaceho v tretej najvyššej súťaži (III. liga Bratislava). Približne 15 fanúšikov žlto-čiernych prišla na ihrisko JUPIE Podlavice Badín (hral sa v obci Badín) a celý zápas povzbudzovala Inter.

Foto: ultras.sk

Video z fandenia fanúšikov Interu Bratislava:

Na výjazd sa vydali aj Trnavčania, ktorí hrali v Trenčianskych Tepliciach. Zhruba stovka fans rozlezená popri miestnom ihrisku sa pozerala na vysoké víťazstvo svojho mužstva.

Pridaj komentár

komentárov 7

 1. oldo píše:

  Na zápase Nitra-Sered kotlík cca 40ludí plus pár na tribune
  Zo serede niekolo desiatok jádierkarov(ktorí ale par krat slušne zafandili)
  Fotit nefotil asi nikto…chyba viacerích táborov na Slovensku

 2. fanda píše:

  koľkokrát ešte Zvolenčania vytiahnu to choreo?? toto je už tuším tretí raz čo ho použili (kúsok možno upravili)

  • Boro píše:

   je to sektorovka ak si si nevšimol a nie choreo

  • fanda píše:

   to je sektorovka??!! tak potom je všetko ok…
   pretože na fotkách to vyzerá ako choreo, z igelitu a pásky…. 🙂

 3. abeceda zedla deda píše:

  drblý zvolen kerý nevie komu fandiť!najprv idete na hokej potom na fotbalovú duklu a nakonec na lokomotívu.šak vy mosíte vác fetuvat jak tá trenčanská antifa!spamatajte sa trocha šak ste na smiech!

  • Boro píše:

   Drblý si akurát tak ty, chodíme na hokej aj futbal máš s tým problém? Ser si do svojho košiara.

  • Kubo píše:

   Úplne nezvyčajné, že Zvolen fandí Zvolenu magorko…si oddýchni trošku.