Nižšie súťaže: Levice s podporu fanúšikov na každom zápase

Kým celorepublikové súťaže už dávno skončili a mančafty pomaly rozbiehajú prípravu na nasledujúcu sezónu, v nižších súťažiach sa stále bojuje o dôležité body. Aktívni sú najmä Ultra Lions 96 z Levíc, ktorí nás pravidelne zásobujú reportami z ich zápasov,  za čom im ďakujeme.

Tri kolá pred koncom nastúpili Levice proti Topolníkom: “Sezóna sa blíži k záveru a aká taká šanca na postup ešte žije . Bojujeme ďalej, ako chlapci na ihrisku, tak my na tribúne, hlasivkami… Zišli sme sa v počte 30-35 kúskov. Nálada od začiatku výborná, fandí sa od prvého momentu. Asi v polovici zápasu sa odpaľujú bengále, dymovnice plus nejaké torče a hirošimi. S výsledkom sme samozrejme spokojní a odchádzame osláviť výhru.”

V ďalšom kole išli Levičana do Považskej Bystrice. “Keďže stále netušíme či je druhé miesto postupové alebo barážové, ideme tam s jasným cieľom a to vyhrať., čo sa nám aj podarilo. Cestovali sme v počte cca 25 kusov. Menšie potýčky sme mali s domácimi panáčikmi vo vestách, ktorým sa nepáčilo nadávanie, a že sa  nechtiac vylomili asi tri hnilé sedačky, ktoré tam snáď boli ešte od čias, keď sa na Slovensko dostal futbal.  Predbehli sme tak Považskú o bod a sme druhí. Nálada dobrá, po zápase by som povedal, že dokonca výborná, kecáme a oslavujeme  víťazstvo pred štadiónom s  hráčmi,” opísal výjazd jeden z členov Ultra Lions 96.

 

Pridaj komentár

komentárov 5

 1. Porcaccioni píše:

  gratulujem Levice,prajem vám postup dalej,budete nám vsak chybat…:(:D

  • Ultras96 píše:

   Porcaccioni:Este nic nekonci,prave naopak.Na kazdom zapase ste vitani ci uz u nas alebo na vyjazde.

 2. staffbull LV píše:

  skoda ze tie dymy a pyro nie je moc vidiet na tych fotka…next time..

 3. Ultras96 píše:

  Tak caka sa kolko muzstiev sa prihlasi do 3 ligy v respektive neprihlasi.Podla toho sa bude vediet ci sa hra baraz alebo postupuju rovno dvaja.Nechceme nic vraviet dopredu lebo sami nevieme ze co bude.K tomu co si pisal ze to moze byt lepsie.Samozrejme ze ano!Stale to moze byt lepsie…A dufam, ze aj bude.

 4. karoséria píše:

  dole klobúk aj ked stale to môže byt lepšie . Ako to vyzerá s postupom