Sumár 14. kola: Návšteva kola v Dunajskej, na ostatných štadiónoch pusto

Vzhľadom k tomu, že derby zápas Slovana a Trnavy bol pre virózu hráčov Spartaka odložený, chýbalo víkendovému kolu korenie v podobe zaujímavejšieho zápasu. Na štadiónoch to bolo biedne, výjazd absolvovali v malých počtoch Trenčania a Seničania, chýbali im však súperi na domácej strane. 

ŽP Šport Podbrezová – AS Trenčín 2:2 (1:2), 18. októbra 2014 (sobota) o 14:30, 2005 divákov

Report zo zápasu z pohľadu Ultras Trenčín: “Vzhľadom na nízky záujem naplniť bus sa do Podbrezovej vydávame nakoniec štyrmi autami, na našu smolu sa však na štadión dostávame až v 10. minúte, a tak nevidíme rýchle dva góly nášho mužstva. Po uzamknutí v presklenom sektore hostí spúšťame support, pri počte cca 20ks sa však nedá hovoriť o vysokej kvalite, najmä keď postupom času a vývojom zápasu napriek snahe aktívnych jedincov fandenie postupne upadá. Keďže v bufete pre hostí máme k dispozícii len nápoje, po dohode s usporiadateľmi troch z nás púšťajú do domáceho bufetu naprieč hlavnou tribúnou pre jedlo. Na tribúne majú domáci sformovaný menší kotlík aktívnych fans s bubnami, avšak len v sediacej polohe.

Počas celej návštevy sme pod drobnohľadom kamier dvojice kriplov z hlavnej tribúny a jedného so statívom za bránou. Po domácej pyroshow so Slovanom a následných acabovských peripétiách sa teda tešíme zvýšenému záujmu o naše herecké výkony, tentokrát sme ich museli sklamať. Tribúny, čo znamenajú svet… Na záver sa zdravíme s hráčmi, ktorí s húževnatým súperom vydreli na ťažkom teréne aspoň bod a vydávame sa smer Trenčín. O týždeň nás čaká atraktívnejší výjazd do Trnavy, kde snáď vycestujeme v oveľa väčšom počte.”

Foto: Ultras Trenčín

 

FC ViOn Zlaté Moravce – MFK Košice 3:0 (0:0), 18. októbra 2014 (sobota) o 17:30, 958 divákov

Podľa dostupných informácií nebola na štadióne prítomná ani jedna aktívna fanúšikovská skupina.

MŠK Žilina – FK Senica 1:1 (0:1), 18. októbra 2014 (sobota) o 17:30, 1891 divákov

Tak ako plánovali, tak aj uskutočnili Seničania výjazd do Žiliny a vytvorili svojim hráčom aj v malých počtoch domácu atmosféru.

Foto: Marián Bazala/ultras.sk

 

Spartak Myjava – FK Dukla Banská Bystrica 2:1 (1:0), 18. októbra 2014 (sobota) o 18:00, 1083 divákov

Z tohto zápasu nemáme podrobnejšie info, hostia neboli prítomní.

FK DAC 1904 Dunajská Streda – MFK Ružomberok 1:1 (0:0), 18. októbra 2014 (sobota) o 19:00, 3945 divákov

Report z Dunajskej Stredy: ” Z našej strany najhorší zápas tejto sezóny po futbalovej stránke. Fanúšikovia povzbudzovali celý zápas, prevládali aj emócie, hlavne keď sa pískalo a kričalo, že chceme vidieť futbal. Mali sme veľké choreo na počesť dlhodobo chýbajúceho člena fan klubu a transparent s nápisom FUTBALOVÝ FANÚŠÍK NIE JE TRESTANEC!!!Škoda že nepricestovali fans Ruže, nevideli sme ani jedného, žiadna vlajka, nič.”

Foto: Szimona Vojtik

ŠK Slovan Bratislava – FC Spartak Trnava, zápas bol pre virózu hráčov Spartaka odložený

Pridaj komentár