V nižších ligách zaujala aktivita Ultra Lions z Levíc

Čo sa týka aktivít na ihriskách nižších futbalových líg, prezentujú sa najmä priaznivci Levíc. Menšie aktivity vyvíjajú aj fanúšikovia druholigových mužstiev z Rimavskej Soboty a Michaloviec.

Michalovce na domáci zápas proti druhej Podbrezovej sformovali menší kotol, ktorý oflagovali niekoľkými vlajkami.

Rimavskosobotčania taktiež podporili svoj klub v zápase proti Sencu. Ako to vyzeralo v ich sektore opísal jeden z domácich takto: “Počet v kotli bol v tento zápas síce menší než zvyčajne a bez vlajok či zástav, nuž kričali, skandovali, skákali sme ako sa patrí a urobili aj nejaký ten hukot. Keďže chýbala spomínaná zástava, aspoň šále sme vyložili. Aj nejaké tie papieriky poletovali po sektore.”

Fanklub je prítomný aj na zápasoch Myjavy a výjazd mali absolvovať v máji Ultras Martin, nemáme však žiadne podrobnejšie info o ich aktivitách.

 

Pozornosť v nižších ligách pútajú hlavne členovia Ultra Lion 96, fandiaci štvrtoligovým Leviciam (Majstrovstvo regiónu Západ). Tie bojujú o postup do vyššej súťaže. V 24. kole privítali na svojej pôde béčko Dunajskej Stredy. Priebeh zápasu opísal jeden z priaznivcov takto:

Stretko si dávame už dve hodiny pred zápasom. Keďže sme hrali s Fínmi, spojili sme futbal s hokejom a sledovali ho v bare. Schádza sa nás tam asi tak 20, čo neplní zatiaľ naše očakávania, aj napriek tomu že sa hrá s
tabuľkovo najslabším súperom. Po dopozeraní cca tretiny aj pol, odchádzame na štadión, kde sa k nám postupne pridáva cca 15 kusov, čo je už lepšie. Fandí sa od prvej minúty zápasu a hlasivky trápime ako sa len dá.

Náš počet sa nemení už do konca zápasu max tak o 2-3 kúsky. Zápas skončil rovnako ako zápas Slovenska s Fínskom 1:0. Už len doplním, že DAC bol posilnený piatimi hráčmi z A-mužstva, ktoré vypadlo z Corgoň ligy, rovnako ako vypadáva aj B-mužstvo z našej súťaže. Takže sme boli s výsledkom spokojní a šlo sa oslavovať.”

V 25. kole cestovali Levice na pôdu prvých Piešťan. “Prišiel zápas, na ktorý sme čakali celú jarnú časť (možno aj celú sezónu, keďže Piešťany sa javili ako jeden z ašpirantov na postup). Z Levíc vyrážajú dva autobusy. Z toho jeden sme čisto my v pocte cca 40-45 kúskov. Už pri vystupovaní z busu sme o sebe dali vedieť domácim kto je tu doma (teda aspoň na tribúne). Gól sme síce dostali už v 8. minúte zápasu, ale počuť nás bolo neustále.

A veriť sme neprestávali. Pyrotechniku sme si na tento zápas pripravili, no odpálená nebola. Jednak nebol na to dôvod, a jednak sme nechceli riskovať kontumáciu (pokutu) v takýto dôležitý zápas. Kedže každý z nás/vás vie aké pokuty udeľuje SFZ poslednú dobu klubom. Zápas skončil 3:0 v náš neprospech, čím sme si skomplikovali boj o postup. My sa nevzdávame a veríme v postup. Sklamaní z nášho výkonu, spokojní so suportom opúšťame Piešťany,” opísal duel člen Ultras Lion 96.

Autor: admin

Pridaj komentár

komentárov 6

 1. Ultras96 píše:

  Len sa opravim:okrem KN a nas v nasej lige nie je nikto aktivny.

 2. Ultras96 píše:

  engerau:Diky moc,makame a ideme vpred ako sa len da.teda aspon co sa tyka ULTRAS stranky(kedze dianie a vykon chlapcov na ihrisku oplyvnit nevieme-jedine hlasivkami 😉 ).Bodaj by to vyslo a postupili by sme.

  • NSP píše:

   Ultras96:Klobúk dole nato akú ligu hráte.Sú vo vašej lige niaké ešte aktívne tábory?Niečo som počul,že je v Komárne.A inak fandíte len za Levice či aj za iný klub na slovensku..

 3. engerau píše:

  Levice klobúk dolu.
  Makajte chlapci nech postúpite,Aby sme z fanúšikovskej stránky mali aspoň nejaký dobrý výjazd v III. lige .

  Pozdrav s Petržalky

  • Ultras96 píše:

   NSP:V nasej lige o aktivnej Ultras skupine nevieme nic,nikde sme nic nepoculi,nevideli respaktive nikoho.Co je ale skoda.
   S KN mame kamaratske vztahy inak nefandime nikomu inemu.
   Neviem ci budem hodnotit za vacsinu z nas UL96 ale vacsina sympatizuje so Slovanom BA.No nasou prioritou su LEVICE!

 4. Vandals... píše:

  Michalovce na domáci zápas proti druhej Podbrezovej sformovali menší kotol, ktorý oflagovali niekoľkými vlajkami. – 8členov v Košiciach na derby proti Prešovu http://kuc.cz/dnz0kl preto menši počet na domacom zapase…