Pravidlá prispievania

Portál Ultras.sk informuje o fanúšikovskom dianí na Slovensku a iných krajinách za spravodajským účelom. Cieľom portálu nie je šírenie žiadneho protizákonného obsahu, nabádanie k takémuto konaniu, či vzájomnej neznášanlivosti.

Portál Ultras.sk prináša na svojich stránkach priestor pre slobodnú diskusiu za ktorú nenesie žiadnu zodpovednosť, napriek tomu si vyhradzuje právo ju prinášať v rámci pravidiel nižšie určených.

Portál Ultras.sk si vyhradzuje právo nezverejniť každý príspevok, ktorý:
– bude obsahovať osobné útoky, osočovanie, vyhrážky a obťažovania akéhokoľvek druhu,
– bude obsahovať výroky opisujúce alebo podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť,
– bude obsahovať vulgarizmy, obscénnosti a iné slová, výroky alebo citáty, ktoré nepatria do slušnej diskusie,
– bude v diskusii propagovať komerčné produkty, súkromné firmy, alebo ich internetové stránky,
– nebude dodržiavať zákony Slovenskej republiky.

Prispievateľ sa zaväzuje, že nebude pridávať diskusné príspevky v cudzom mene. Nebude do diskusie vkladať informácie o identite iných diskutujúcich bez ich súhlasu. Ďalej nebude v rámci diskusie zverejňovať telefonické kontakty na osoby a iné ako vlastné mailové adresy.

Zverejnené nebudú príspevky upozorňujúce redakciu na štylistické a gramatické chyby – ďakujeme za upozornenie na ne, chyby redakcia opraví, no takýto komentár sa netýka obsahu článku.

Ochranu proti spamu zabezpečuje automatický systém, ktorý celosvetovo sleduje milióny internetových stránok. Ak má tento systém IP adresu prispievateľa zaradenú ako rizikovú, príspevok automaticky zaradí medzi spam a editori príspevok neuvidia. V prípade, že príspevok neporušuje vyššie uvedené a dôvodom jeho neuverejnenia by mohla byť práve takáto skutočnosť, je potrebné upozorniť na túto skutočnosť editorov na admin@ultras.sk, ktorí IP adresu vyradia zo spamu a predmetný príspevok uvoľnia.

Diskutujúci pridaním príspevku zároveň súhlasí s tým, že portál Ultras.sk a jeho prevádzkovateľ nenesú žiadnu zodpovednosť za obsah príspevkov v komentároch.

Prispievateľ pridaním diskusného príspevku súhlasí s týmito pravidlami.

V Banskej Bystrici 30.4.2012.

Pridaj komentár