Aktuality: Priateľské zápasy fanúšikovia vs. klub

Na tradíciu priateľských futbalových zápasov fanúšikovia vs. klub nadviazali ďalšie kluby. Po Banskobystričanoch si proti ligovým futbalistom zahrali aj Myjavčania a Zvolen. 

Ešte v októbri tohto roka nastúpili pod umelým osvetlením na priateľský zápas fanúšikovia Dukly Banská Bystrica proti vlastným hráčom. V prvom polčase vybehla jedenástka tímu Eurofan, ktorý sa pravidelne zúčastňuje medzinárodného letného turnaja na Ukrajine. V druhom polčase si futbalovo lepšie počínal výber Ultras Dukla. Zápas sa niesol v neustálom fandení asi päťdesiatky priaznivcov na tribúne, na záver odpálili fanúšikovia s hráčmi menšiu pyroshow.

Foto: Ivan Golembiovský/ultras.sk

V podobnom duchu sa niesol aj zápas z minulej stredy (3. decembra), kedy si v popoludňajších hodinách zmerali sily fanúšikovia a hráči Zvolena. MFK Lokomotíva Zvolen je momentálne na druhom mieste skupiny Východ druhej najvyššej súťaže. Duel v priateľskom duchu bol zakončený spoločnou fotografiou s pyrom.

Foto: Ivan Golembiovský/ultras.sk

 

Minulý štvrtok (4. decembra) nastúpili proti sebe fans a hráči Spartaka Myjava. Z priateľského zápasu vznikla táto fotografia.

Foto: Spartak Myjava FB

Pridaj komentár

1 komentár