Preview 15. kola: Najzaujímavejší zápas sa bude hrať v Trnave, kde príde Trenčín

Víkendové kolo ponúka niekoľko zápasov, ktoré môžu po fanúšikovskej stránke prekvapiť svojou atmosférou, ale rovnako aj sklamať. Či už zápas v Košiciach alebo v Ružomberku, alebo horehronské derby v Banskej Bystrici. Zárukou dobrej futbalovej atmosféry by mal byť šláger v Trnave.

Ultras TrnavaFutbalový šláger sa bude hrať v piatok Banskej Bystrici, kde pricestuje Podbrezová. Po fanúšikovskej stránke to bude zrejme jednozačné, domáci pripravujú na tento špeciálny zápas choreo, uvidíme nakoľko sa im vydarí. Hostia organizujú výjazd, autobus bude vyrážať z Brezna a následne naberie fanúšikov v Podbrezovej.

Košičania sa v posledných zápasoch potácajú s diváckym nezáujmom, tentoraz príde “atraktívny” súper z Dunajskej Stredy. Fanúšikovia DAC jazdia do všetkých destinácií, zrejme sa ukážu aj na tomto zápase. Zápas by mohol mať svoju úroveň aj na tribúnach,

Pravdepodobne šlágrom kola bude duel Trnavy a Trenčína. Trenčanom nevyšiel posledný výjazd do Podbrezovej v takých počtoch ako by si predstavovali, uvidíme, či sa im podarí zmobilizovať vo väčších počtoch do Trnavy. Domáci ultras si držia dlhodobo ńa slovenské pomery nadštandardnú úroveň, po dvojtýždňovej pauze sa môžu opäť tešiť na futbal. Tento duel by mal byť po fanúšikovskej stránke jednoznačne ťahákom kola.

Do Myjavy zavíta Žilina, kde možno očakávať príchod menšej skupiny hostí, o nejakej mohutnej podpore však asi nebude reč. Rovnako aj na zápase v Senici sa bude o atmosféru starať iba domáci fanklub, Zlaté Moravce dlhodobo necestujú na zápasy von ak nerátame dve verné fanúšičky.

Kolo sa zavŕši nedeľňajšou dohrávkou v Ružomberku. Za normálnych okolnosťí by to mohol byť jeden zo šlágrov, čo sa týka diania na tribúnach. V momentálnej situácii je však otázne v akých počtoch sa zídu oba tábory.

Pridaj komentár

komentáre 2