Preview 18. kola: Dá početnejší výjazd Ružomberok alebo Myjava?

Program 18. kola ponúka niekoľko fanúšikovsky zaujímavých duelov. Dobrá atmosféra by mala byť v Dunajskej aj v Trnave. Na výjazd sa chystá Ružomberok a Myjava, autovýjazd robí Senica.

Už v piatok sa predohrá 18. kolo zápasom medzi Zlatými Moravcami a Žilinou. Po fanúšikovskej stránke nič neočakávame a náš odhad je, že na štadión si nájde cestu menej ako tisíc divákov.

MyjavaSobotňajší program začne v Podbrezovej, ktorá má tento rok dobré divácke návštevy, čo sa týka aktívneho fandenia je to však slabšie. O atmosféru by sa tak mali postarať Liptáci. Ružomberok organizuje v spolupráci s klubom výjazd zadarmo, bus by tak mali zaplniť.

Futbalové derby sa bude hrať v Trnave. Zápasy s Košicami mali v minulosti náboj, dochádzalo ku stretom, raz si to dokonca odniesli aj hráči vtedajšieho 1.FC Košice. Východniari sa v poslednom období v Trnave veľmi neukazujú, možno tento zápas bude výnimkou.

Banskobystričania vycestovali minulý víkend v početnej partii do Macedónska na repre, či však vycestujú aj na Žitný ostrov je otázne. Domáci pre nich určite pripravia horúcu pôdu, očakávame na tomto zápase návštevu kola.

Futbalovo zaujímavý zápas sa hrá v Trenčíne, medzi druhým a tretím mužstvom tabuľky. Fanúšikovské tábory oboch klubov vedia prekvapiť a veríme, že sa na tento zápas zmobilizujú a okorenia 18. kolo Corgoň ligy.

Dohrávka sa bude v nedeľu hrať na Slovane, kde privítajú Myjavu. Pre Kopaničiarov to bude po veľmi dlhom čase zápas na súperovej pôde.

Pridaj komentár

komentáre 3

 1. Mume píše:

  V DS budú uzavreté sektory, tak neviem či tam proste môže byť návšteva kola.

  • Admin píše:

   Máš pravdu, úplne som na to zabudol…

  • walter píše:

   no návšteva kola z toho nie je ale aj tak slušné 2385 divákov,na to že boli uzavreté sektory b1 b2 kryté a b1 b2 nekryté.zatial 3 miesto,a nemyslím že by Slovan trhol viac