Spúšťame novú etapu ultras.sk

Internetový portál ultras.sk venujúci sa aktivitám slovenských fanúšikov vstupuje do novej fázy svojej existencie. Dochádza nielen ku grafickému redizajnu, ale aj ku skvalitneniu obsahu a jeho väčšej aktualizácii.

Ultras.sk funguje od roku 2005 a stal sa zdrojom informácií o (nielen) slovenskej  fanúšikovskej scéne. Za roky svojho pôsobenia si vytvoril stabilnú návštevnícku základňu. V roku 2011 prekračovala priemerná návštevnosť hranicu 10 000 návštev mesačne. Veríme, že modernizácia stránok spojená s väčšou prehľadnosťou, príjemnejším grafickým prostredím, fungujúcimi diskusiami pod článkami priláka ešte viac členov ultras a fanúšikovského hnutia.

Cieľom je nielen prinášať multimediálne spravodajstvo zo sveta slovenských tribún a poskytovať tak priestor jednotlivým fanúšikovským skupinám na prezentáciu svojej ultras tvorby, ale aj pôsobiť ako protiváha informovania mainstreamových médií. Ultras.sk by mal byť portálom, ktorý stojí za fanúšikovskou komunitou a ponúka širokej verejnosti alternatívny pohľad na subkultúru fanúšikov, ultras a hooligans.

Ultras.sk ponúka priestor pre dopisovateľov z jednotlivých táborov a možnosť zverejnenia fotiek a videí zachytávajúcich aktivity fanúšikov. Hľadáme fotografov v jednotlivých mestách (z corgoňligových miest – Bratislava, Prešov, Ružomberok). Ponúkame možnosť uverejniť úvahu, či komentár k aktuálnej téme v rámci Ultras blogu. Taktiež radi prijmeme zaujímavé reportáže zo zahraničných zápasov. Všetky podnety, materiály, pripomienky posielajte na adresu: admin@ultras.sk. Budeme radi za každý podnetný názor.

Na záver len prajeme jednotlivým táborom veľa kreativity pri tvorbe ultras produkcie, nech môžeme prezentovať slovenskú ultras scénu v dobrom svetle nielen pred domácimi, ale aj zahraničnými návštevníkmi. Športu zdar, Avanti Ultras!

Admin

Pridaj komentár