Ultras blog: Rozhorčená reakcia fanúšika na neodohraný zápas Slovan-Spartak

Skurvená, skorumpovaná, dohodnutá policajná banda. Vlak do BA ešče celkom ok, okrem natáčania jednotlivcov. Keď si ty dovolíš točiť fízla pri zásahu tak ťa zruší jak žádost nabyt.

“Prerazenie” poodchýlenej brány fraška. UEFA už mesiace pičuje Slovanu, že majú chabo zabezpečený štadión. Oni si ako proti Trnave, keď čakali príval dobrej tisícky fans, nechajú pootvorenú bránu a fans tlačení zozadu obrneným tankom sa do nej akože navalia?

slovanVyjebaná zámienka ako nás vytlačiť naspäť a už nevpustiť na štadión. Mali šťastie, že rozhodca napokon neuznal terén lebo (v právnej krajine) by takéto obmedzenie slobody bolševický zmrd Kaliňák neustál.

Apropo terén. To bola tiež fraška. Bol som tak nasratý, že sa mi cez iný vstup napokon podarilo dostať na tribúnu.  Lovan – 1 vlajka a cca 15 ´ultras´ (dokopy asi 400 ludí na štadióne).

Rozhodca – 6:20 vybehol, hodil párkrát loptu do najväčšieho blata (už rozcvička tímov dala kravskej paše zabrať a čoskoro by to asi bolo nehrateľné) a rozpažením rúk to ukončil.

V Anglicku je povinná inšpekcia 6 hodín pred výkopom. Aby hosťujúci fans vedeli či sa ide alebo nie. U nás, za nepretržitého dažďa od stredy a rozjebaných Pasienkov od septembra nechajú hosťujúcich fans prísť, potom ich spravujú jak prasce, a nakoniec pošlú domov.

Pán Ivan Kozák, predseda Únie Ligových Klubov: 
Spravujete túto súťaž. Máte okrem vymýšľania nevkusných trofejí pre majstra Fortuny/Berger ligy aj nejakú predstavu ako riadiť základné veci čo sa týka fungovania najvyššej súťaže?

Ak áno, akú. Predstavte nám ju. Príďte do Trnavy, a upovedomte nás čo robí ÚLK aby sa nestávali veci ako v nedeľu v Bratislave.

Pán Ivan Kozák. Žiadame vaše stanovisko. Nenecháme vašu hlavu naďalej pchať do piesku. Musíte sa vyjadriť lebo vaša funkcia to vyžaduje.

Ako ste zorganizovali zápas ŠK Slovan – Spartak Trnava? Máme vám štrngať pred domom ako tomu hovädu Paškovi? Tak sa vyjadrite, lebo Vy a vaša organizácia a nikto iný je zodpovedný za nedeľné fiasko. Ste na rade a musíte začať konať.

Nemyslite si že cez Vianoce sa to nejak utíši, a že na vás zabudneme. Hovorte, konajte pán Ivan Kozák!

Pridaj komentár

komentáre 3

  1. AGM píše:

    nuda len žvasti nič iné

  2. fcst píše:

    to si skopiroval z nejakej diskusie alebo co to je?