Ultras glosa: Mňa z tých štadiónov aj tak nevyženiete. Hovňari.

Mám chvíľku času tak napíšem niečo k aktuálnej fanúšikovskej scéne. Či k tomu, čo sa s ňou pár (ne)kompetentných snaží spraviť. Označil by som to ako 2B. Jedno B beriem, bezpečnosť. Ešte aj tú vstupenku na meno strávim nech majú pokoj a nech si ma nájdu na fejsbučiku, keď im treba, abo v matke valage. Prehliadka na vstupe okej, vyložil som tie mince, kľúče a občiansky. A to by stačilo, nie? No v našom svete nie, pretože tu vstupuje do hry aj druhé B. B ako buzerácia. Páni policajti si ešte aj po tejto prehliadke potrebujú pozrieť môj občiansky, musím sa zblízka pozrieť do kamery a povedať svoje meno. Inak ma nepustia. Nech majú záznam. Alebo lepšie povedané, nech vyplašia z tribún každého, kto tam ešte chce chodiť. (natáčajú nás aj pri autách a aj po zápase pri odchode, všade. Sme celebrity)

KosiceAle dobre, idem ďalej, nech si ma pretáčajú potom aj do rána. Tak som si povedal, že si tento proces aj ja natočím. Ale neda še, lebo „mám ti dať fúkať? Nehovor, že si nemal ani jedno pivo.“ Tak nič, mal som, donatáčal som. Nechcel som, aby ma vyhodili zo štadióna. Bravó, páni Sepeši a France, vy nemáte s futbalom nič spoločné, na tribúny ste azda v živote nechodili. Obyčajní aladári spoza počítačov! Úradnícki hňupi. Zápas Ružomberok–Košice dať ako rizikový, aby nás už od Popradu po diaľnici sledovali. Ty vole. A to sme do sektora prišli aj so ženou v šiestom mesiaci tehotenstva, ktorú sme stihli pred vstupom ukázať aj kompetentným z oboch klubov, aby videli tú „vojnu“. Dovolila si prísť do tej tretej svetovej, ktorú vidia tí dvaja zmrdi len vo svojich dementných hlavách. No ale dobre, už som kľudný.

Ďalší bonbónik, ktorý som počul, bol po hokeji Košice-Nitra. Oba tábory kamaráti, žiadny problém, všetko v pohode. Ale nitriansky autobus vyprevádzala polícia z Košíc až po Zvolen – nedovolili sa im ísť ani vyšikať. Takže výborne, 2:0 pre antišportových retardov od zelených stolov. Len tak ďalej a budete si nad tými vašimi ligami drnkať len vy sami. Aj to asi len z domu lebo na štadióny určite nechodíte.

PS: dúfam, že mi odpíše nejaký mudrc, ktorý na futbale nikdy nebol a vidí len tie debiliny z JOJky a iného bulváru.

PS2: mňa z tých štadiónov aj tak nevyženiete. Hovňari.

(autor sa ako fanúšik zúčastnil zápasu Slovenského pohára Ružomberok-Košice)

Pridaj komentár

komentárov 8

 1. P. píše:

  Zaujímavé je, že fanúšikovia na fotke nemajú ani jednu vlajku svojho klubu, nemajú ani jeden šál s menom klubu na ktoré sa chodia pozerať, kričia meno klubu ktoré už neexistuje a hrajú na štadióne kde sú len v podnájme.

 2. Hurá systém píše:

  S článkom súhlasím, to je jasné, ale k tomu fejbuku, nechápem debilov, ktorí tam majú skutočné meno, vám jebe?
  A keď už, tak si to aspoň nastaviť tak, aby tam nečumeli tí, čo vás nepoznajú.

 3. slon píše:

  tá vlajka «гробари кошице» 😀 😀 ale članok pekne spísaný 🙂

 4. dzurinda píše:

  tak to neni zase pravda vox populi.
  neexistuje ziadny zakon ktory by tebe prikazoval hovorit svoje meno do kamery ked ides na stadion.
  a uz sa na to celkom tesim do ruzomberka.
  nech sa mi vyhrazaju dementi fukanim(kedze nepijem).
  krasne videjka budu mat aj na nete aj na inspekcii vnutra.
  sevaas

  p.s. polovicke toho reportu nerozumiem.skuste pisat po slovensky ukrajinci

  • UK píše:

   ked polovicke reportu nerozumies tak chyba bude zrejme v tebe…vidim tam maximalne 5 slov ktore su napisane v nareci…takze asi tolko

 5. vox populi píše:

  treba sa na to pozerať tak, že bengá to tiež nerobia z vlasntej vôle. bohužial dostali na piču zákon, a neostáva im nič iné ako ho “pomáhať a chrániť” 🙂

 6. Romman píše:

  Pán Sepeši by mal hlavne na tento článok rozumné vysvetlenie a dokázal by ho otočiť proti fanúšikom, pričom by nezabudol opomenúť aké je pyro na štadióne hnusné, pretože závidí futbalistom, pre ktorých to ultras robia, nakoľko on bol tak na hovno futbalista, že mu nikto v živote ani len nezatlieskal, ani vlastná rodina. A z toho má teraz mindráky.
  Inak ten hokej Košice – Nitra fakt sila, potom sa smejú, že o policajtoch vznikajú debilné vtipy. Divíte sa?

 7. janoN píše:

  Sepesi je stary sportovec a uspesny salovkar…co ho vsak k takemuto nezmyslu viedlo, tazko povedat, sami funkcionari klubov tomu nerozumia.